preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Ustroj UZS-a

Naziv programske skupine:

 

POLJOPRIVREDNA PROIZVODNJA

                        Naziv sekcije:

                           PLASTENIK I CVIJEĆE

                                               voditelj: Drago Smoljo

                                  

    IVANDVOR I JABUKE

                        Voditelj: Kruno Biberović

 

NJEGOVANJE NARODNE BAŠTINE

                        Naziv sekcije:

                                   ZLATOVEZ

                                               voditelj: Marija Vrbanus

 

                                   STAROGRADSKI PLESOVI

                                               voditelj: Ivanka Smajo

                                              

                                   TRADICIJSKO ČEŠLJANJE

                                               voditelji: Silvija Radnić i Ksenija Spajić

 

                                   ETNO-PEKARI

                                               voditelji: Marija Katilović, Sanja Hajduković i Maja Breulj

 

                                   TAMBURAŠI

                                               voditelj: Dario Kustura

 

                                   RECITATORI

                                               voditelj: Ivanka Raguž

 

                                   EKO-ŠKOLA

                                               voditelj: Henrieta Matković

 

                                   WEB-DIZAJN

                                               Voditelj: Kruno Štrk

 

 

IZRADA UKRASNIH I UPORABNIH PREDMETA

                        Naziv sekcije:

                                   GASTRO-KREATIVA

                                               voditelji: Mirjana Klepo i Dubravka Scharmitzer

 

                                   KREATIVNI GRADITELJI

                                               voditelji: Zvjezdana Bogdan i Mirjana Zubak

           

                                   KREATIVNI KUHARI

                                               voditelj: Željko Bionda

 

                                   EKO-KEMIJA

                                               voditelj: Mara Brdar i Ana Žuljević

 

            STOLARI

                                               voditelj: Josip Huđek

 

 

                                                                       Voditelj učeničke zadruge:

                                                                       Dubravka Scharmitzer

Priloženi dokumenti:
Ustroj UZS-a.pdf

Tražilica



Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Forum

Korisni linkovi
Dnevni tisak

Ostalo
 • Burza
 • NetuSkoli
 • Đakovo
 • CUC
 • Moodle 4.tm


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju