USPJEŠNI NASTUPI UČENIKA OBRTNIČKE ŠKOLE ANTUNA HORVATA ĐAKOVO NA ŽUPANIJSKIM, MEĐUŽUPANIJSKIM I DRŽAVNIM NATJECANJIMA

U proteklih desetak dana učenici i učenice Obrtničke škole Antuna Horvata postigli su odlične rezultate na održanim natjecanjima. Izdvajamo najuspješnije!

U proteklih desetak dana učenici i učenice Obrtničke škole Antuna Horvata postigli su odlične rezultate na održanim natjecanjima. Izdvajamo najuspješnije:

Učenica Marija Ivaković osvojila je drugo mjesto na državnom natjecanju učenika srednjih škola u poljoprivredi održanom u Vinkovcima. Mentor učenice je  Ivan Išasegi.

Učenik Božo Ćurić osvojio je treće mjesto na državnom prvenstvu učenika pekara održanom u Zadru pod mentorskim vodstvom Maje Breulj.

Na međužupnijskom natjecanju učenika frizera učenica Ana Havrlišan osvojila je drugo mjesto i izborila plasman na državno natjecanje koje će se održati u Imotskom. Mentorica joj je bila Silvija Radnić.

Na županijskom natjecanju iz povijesti učenice četvrtog razreda Ivana Grizak i Marija Ivaković pod mentorstvom prof. Dubravke Bradić osvojile su prvo mjesto u konkurenciji istraživačkih radova i plasirale su se na državno natjecanje u Poreču.

U srijedu, 9. ožujka 2011. Škola je po prvi puta bila domaćin županijskog prvenstva u košarci gdje su košarkaši Škole ostvarili najveći uspjeh u povijesti. Osvojili su drugo mjesto u Županiji, a u finalu su od njih bili bolji košarkaški Prve gimnazije iz Osijeka sa 47: 42.

Naši učenici su se još plasirali na državna natjecanja iz graditeljstva, drva i strojarstva pa očekujemo i dalje odlične rezultate, kao i na županijskom natjecanju učeničkih zadruga.

proglasenje_1.mj.JPG (95.78 KB)
proglasenje_2.mj.JPG (95.98 KB)
proglasenje_3.mj.JPG (85.22 KB)
?akovo-2.mj.JPG (94.96 KB)
IZVJESCE_kosarka_SSm.pdf (87.32 KB)
igra3.JPG (79.22 KB)
Ucenik_Bozo_Curic_i_mentorica_Maja_Breulj.JPG (725.15 KB)

objavio: Sanja Malević   datum: 7. 4. 2011.